Banner

Kompletní průběžné výsledky  http://www.worldflyfishing2010.pzw.org.pl/cms/6958/results

Jirka Pejchar

Ahoj vsichni tak jsem tu zase. po prvnim zavode byli kluci 1. parada. Pak se to ale trosku zvrtlo a kluci jsou az 4. Jsou tu dost nevyrovnane fleky treba na V. sektoru. Dnes jel Fojta hleadt kluky a na jednom ze sektoru mu propichal nejaky dedusek asi gumy u Nissana. A tak Tomovi misto trenovani nastali perne hodiny kdy od 10 - 16 resil na policici a po servisech vse potrebne. Misto nej si kapitana zaridil Maca, aby na to kluci nebyli sami. Kluci bojuji jako lvi drzte jim palce budou to jeste potrebovat. Mej te se FAJN ahoooj!!! A zase zitra!!!

Martin Musil

Čus kamarádi, tady je to složitý jak sviň. Ráno průser, propíchli nám u Nissana Pathfindera 2 gumy asi na 4 místech (půjčeno od Luboše Grofa z Hobby G), tak jsme to s Fojtem od cca 10 hod. ráno řešili - policii, vyšetřování, výměnu kol, opravy, atd. to všechno až tak do 4 odpoledne. Musím trochu poopravit příspěvek Jirky Pejchara. Řešil jsem to s Fojtem celý den i já. Až když si ho policajti odpoledne odvezli k sepsání protokolu a mě nepotřebovali, tak jsem okolo 15. hod. odjel dělat jakéhosi kapitána. Samo, že by bývalo bylo lepší, kdyby jsem to řešil já, ale policajti chtěli Fojta, protože on řídil a parkoval. Já tam přijel až následně, když jsem se tom průšvihu dozvěděl.

Takže kluci během závodu byli odkázaní sami na sebe a my jsme jim nemohli jakkoli radit nebo pomoct. Přesto ranní kolo super: Tonda 2., Pavel 2., Ogar 2., Roman 6., ale Marťas dal bohužel 0 na horním Sanu, úseku CHaP, kde mělo být nejvíc ryb a největší, jak jsme byli loni a bylo mraky ryb. Měl podle Milana Čubíka ten úplně nejhnusnější flek z celýho sektoru, Milan se tam pohybuje s junioříkama malým Fojtem a Davidem Chlumským. Martin tam přesto chytil asi 30 ryb, ale všechno asi vysazení krtci do 25 cm a neměli míru. Kompletních týmů je 25, takže součet umístění jsme měli 37 a ranní kolo jsme vyhráli. Frantíci na nás měli ztrátu 16bodů. Takže i s tou 0 Martina výborný. Odpoledne ale už to bylo horší. Měly jsme 2 úplně hovnový fleky na řekách (Tonda a Roman) a kluci byli rádi, že vyšťourali 1 (Tony) a 2 (Roman) ryby. Takže z toho všeho byly umístění okolo 15. Pavel s Martinem na jezeře taky moc nepodrželi, fleky nad 10 a jedinej Ogar vyválčil 6. v sektoru. Excelentně mákli zase jako vždycky frantíci - 3 x 1 + 8 + 12 a tím nás přejeli a po 2.kolech vedou se 78 b., pak jsou tam poláci 82 a slováci 87,  my jsme 4. součet um. 100.

Ztráty nejsou velký, je teprve začátek závodů a snad teď budeme mít i lepší fleky na řece. Tak uvidíme. Držte nám doma palce. Pozdravujte všechny. Sledujte dál Bojkovický stránky, Monfish a posílám odkaz na ofi stránky MS v Polsku, kam vyvěšujou výsledky.
http://www.worldflyfishing2010.pzw.org.pl/cms/6958/results   Máca

 

Aktualizováno (Pátek, 18 Červen 2010 12:57)