Banner

Protože čas sprintuje neuvěřitelně rychle a občas něco nestihneme či na něco zapomeneme, zkusím dát dohromady to, co nás ještě do konce roku v našem klubu čeká.

Když tedy pominu pravidelné páteční schůzky na klubovně, tak jedeme tento týden na závody na Skalíčku , hned v dalším týdnu (pravděpodobně ve středu 6.11. budeme v odpoledních hodinách vysazovat ryby do "muškařského úseku". Toto budou mít na starosti Keník,Libor , Luboš a bude potřeba pomoci i od dalších členů klubu a tedy prosím mládeži buďte připravení.

Hned v sobotu na zmiňovaném úseku proběhne II. Mistrovství MSK Bojkovice. Protože se jarní model velmi osvědčil, tak se ho zatím budeme držet a počítám s účastí všech členů klubu.

A pak už se bude blížit  vrchol našeho každoročního snažení a tím je již tradiční (myslím, že sedmé) Slavnostní zasedání Muškařského sportovního klubu Bojkovice o.s. , které proběhne 30.11.2013 na taky již tradičním místě , letos s drobnými programovými úpravami a s malým a snad i milým překvapením.

No a hned jak se z tohoto našeho zasedání vzpamatujeme, tak počítejte s tím, že 14.-15.12. bude naše místní soustředění (klubovna a sportovní hala).Program se dozvíte na pátečních schůzkách.

Poslední, je již jen můj návrh, který je návrhem pouze pro dospělé členy klubu a tím je tzv. Vánoční pivo 21.12. 2013

Tak se tedy  na Vás všechny při společných akcích těším ,

Milan Čubík